Kursy językowe dla dzieci i młodzieży
192
page-template-default,page,page-id-192,satellite-core-1.0.5,satellite-theme-ver-3.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll

Kursy językowe dla dzieci i młodzieży

W naszym centrum językowym kursy dla dzieci i młodzieży prowadzone są wyłącznie przez lektorów, którzy posiadają doświadczenie w prowadzeniu takich zajęć oraz robią to z zamiłowania. Nie każdy człowiek może i potrafi pracować z dziećmi – dlatego wybieramy tych nauczycieli, którzy są w stanie nie tylko zadbać o dyscyplinę na takich lekcjach, ale i zachęcić dzieci do nauki oraz zapewnić atrakcyjność zajęć. Istotnym jest fakt, że zajęcia z dziećmi odbywają się w ich domu, przez co następuje ograniczenie niedogodności związanych z koniecznością dojazdu do szkoły.

Oferujemy również usługi niań-guwernantek mówiących do Twojego dziecka jedynie w języku obcym wybranym przez Ciebie. Więcej szczegółów na stronie: www.multiniania.edu.pl