O Firmie
54
page-template-default,page,page-id-54,satellite-core-1.0.5,satellite-theme-ver-3.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll

O Firmie

Edited Heart vector created by eightonesix - www.freepik.com

Dziękujemy za zaufanie

Centrum Językowe Multi Lingua aktywnie działa na rynku od roku 2009 stopniowo zdobywając zaufanie coraz szerszego grona Klientów korporacyjnych oraz indywidualnych. Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu, że firmy, które powierzyły nam misję szkolenia swoich pracowników, z roku na rok znacznie zwiększają liczbę szkolonych u nas osób, a także oferują nam wyłączność w prowadzeniu szkoleń.

Nasze Cele

  • przeprowadzenie efektywnych szkoleń językowych na najwyższym poziomie
  • zapewnienie naszym Słuchaczom ciekawych i urozmaiconych zajęć, dzięki którym nauka stanie się przyjemnością
  • idealne dostosowanie oferty do oczekiwań Klienta

Rozwijamy się dla Was

Oferowane przez nas kursy to usługa szyta na miarę – zajęcia, ich forma, tryb, zakres tematyczny, czas oraz miejsce są dopasowane do potrzeb naszego Klienta. Uczymy z pasją i zaangażowaniem, głównie według naszych autorskich programów. Stale wzbogacamy nasz zasób materiałów edukacyjnych oraz śledzimy najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne w nauce języków. Wierzymy, że nasza przyszłość uzależniona jest od dokonanych postępów i zadowolenia Słuchaczy, których liczba w ciągu ostatnich lat wzrosła 10-krotnie.

Równorzędnym celem jest stworzenie w naszej firmie atmosfery sprzyjającej kreatywności, współpracy i rozwojowi naszych pracowników. Chcemy, aby każdy czuł się zadowolony i zmotywowany do dalszej pracy oraz aby miał sposobność do zbierania różnorodnych doświadczeń. Jesteśmy świadomi, że nasz dalszy rozwój uwarunkowany jest w dużej mierze niezawodną i profesjonalną kadrą, która będzie w stanie sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych Klientów.

Wybierz kurs

Dla Twojej firmy