Zawodowo pomagamy zrozumieć ludzi z całego świata​

W Centrum Językowym Multi Lingua znajdziesz szkolenia i kursy językowe tak indywidualne, jak Twoje potrzeby.

Co nas wyróżnia?

Indywidualne podejście

Ciekawe i urozmaicone zajęcia szyte na miarę, dzięki którym nauka staje się przyjemnością.

Zaangażowani nauczyciele

Profesjonalna kadra osób zafascynowanych swoim obszarem językowym.

Pozytywna energia

Przyjazna atmosfera, która sprzyja rozwojowi oraz kreatywności klientów i lektorów.

Pani Joanna

Joanna Olejek
założycielka Multi Lingua

W Multi Lingua od 2009 roku poszerzamy horyzonty naszych słuchaczy, ucząc ich języków obcych

Wiemy, że to dla nich narzędzie, które pomoże im w karierze, nauce czy w codziennym życiu. Dlatego cieszymy się, że przez te lata udało nam się zdobyć zaufanie rzeszy klientów indywidualnych oraz korporacyjnych.

Wierzymy, że kursy powinny być dostosowane nie tylko do poziomu zaawansowania uczestników, ale też do ich celów oraz zainteresowań. Dlatego programy szkoleń zawsze dobieramy indywidualnie. Dzięki naszym autorskim metodom nauczania, słuchacze przyswajają nowe umiejętności szybko i skutecznie. Prawdopodobnie dlatego wiele firm powierzyło nam szkolenie swoich pracowników na wyłączność oraz zostają z nami na wiele lat.

Poznaj nasz zespół
native speakerów, lektorów i tłumaczy

Natalia

Marta

Zaangażowanie – Poczucie humoru
– Energia

Szukasz szkolenia dopasowanego do Twoich potrzeb?
A może chcesz przetłumaczyć specjalistyczny tekst?

Zobacz, jak możemy Ci w tym pomóc

Masz pytania?

Chętnie porozmawiamy

Rejestr Instytucji Szkoleniowych