Kurs języka rosyjskiego Warszawa

Kurs języka rosyjskiego

Ucz się od najlepszych!

Kurs języka rosyjskiego - Multilingua

ZACZNIJ NAUKĘ JĘZYKA ROSYJSKIEGO Z NAMI. WARTO.

Język rosyjski - podobny do polskiego, a jednak inny. Sprawdź, dlaczego warto wybrać kurs rosyjskiego właśnie w Multi Lingua.

Kurs szyty na miarę - Multilingua

KURS SZYTY NA MIARĘ

13 lat doświadczenia i nigdy dwóch takich samych kursantów! Każdy ma inne cele, potrzeby, motywacje.
A Ty – czego potrzebujesz? Powiedz nam, a na tej podstawie “uszyjemy” Twój indywidualny program nauczania języka rosyjskiego.

Nauka bez nudy - Multilingua

NAUKA BEZ NUDY

Nasza najważniejsza zasada: uczymy w pasjonujący sposób. Dlaczego? Bo wiemy, że tylko tak zwiększymy Twoją szansę na sukces. A Twój sukces to nasz sukces. W pakiecie dostajesz pozytywną energię i przyjazną atmosferę. Szybkie efekty – murowane!

Dwóch lektorów - Multilingua

DWÓCH LEKTORÓW

Połączenie idealne: native speaker, z którym spędzisz czas na ciekawych rozmowach i lektor polski, który zwróci uwagę na aspekty gramatyczne. Dwóch nauczycieli to dwa razy szybsze efekty – sprawdziliśmy wielokrotnie!

KAŻDY MOŻE MÓWIĆ PO ROSYJSKU

Wiele osób zna podstawy, wiele osób “coś” pamięta ze szkoły… Nadszedł czas, by na nowo uporządkować swoją wiedzę i umiejętności językowe. Prowadzimy kursy dla początkujących i zaawansowanych, we wszystkich grupach wiekowych.

Rosyjski dla dorosłych

Każdy moment jest dobry, żeby zacząć! Zajęcia w Multi Lingua to dobra zabawa i szybka nauczka – niezależnie od wieku. Dlatego realizujemy rosyjski dla początkujących – także dla dorosłych. 

A może znasz już rosyjski? Zapraszamy na powtórkę i doszlifowanie umiejętności na kursie dla zaawansowanych.

 

Kurs języka rosyjskiego dla dorosłych - Multilingua
Kurs języka rosyjskiego dla młodzieży - Multilingua

Rosyjski dla młodzieży

Rosyjski to język z czasów Twoich rodziców? Być może, ale przyszedł czas na jego wielki come back! Prawdopodobnie nie nauczysz się go w swojej szkole. Od tego jesteśmy my!

Wybierz kurs rosyjskiego online lub stacjonarnie i rozpocznij przygodę z nowym językiem obcym.

 

Rosyjski dla dzieci

Być może masz w pamięci naukę języka polskiego Twoich dzieci? Szło nieźle, prawda? Podobnie będzie z językiem obcym, bo dzieci chłoną jak gąbki. 

Jeśli już teraz zadbasz o lingwistyczną edukację Twojego dziecka, ułatwisz mu start w późniejszym etapie. Zapraszamy na zajęcia rosyjskiego w formie wesołej zabawy!

Kurs języka rosyjskiego dla dzieci - Multilingua

NAUKA JĘZYKA ROSYJSKIEGO
JESZCZE NIGDY NIE BYŁA TAK PROSTA!

Elastyczna formuła - Multilingua

ELASTYCZNA FORMUŁA

Kurs włoskiego online? A może zajęcia stacjonarne? Indywidualnie czy w grupie? O której godzinie? Przemyśl to i daj znać! Dopasujemy się do Ciebie.

Szybkie efekty - Multilingua

SZYBKIE EFEKTY

Od 13 lat uczymy się, jak uczyć. Doszliśmy prawie do perfekcji, a to oznacza, że osiągniesz najlepsze efekty w krótkim czasie!

Nagrania z zajęć - Multilingua

NAGRANIA Z ZAJĘĆ

Jeśli wybierzesz lekcje przez Internet, daj znać, a zarejestrujemy Twoje zajęcia. Wrócisz do nich, kiedy tylko chcesz i ile razy chcesz.

Dogodne terminy - Multilingua

DOGODNE TERMINY

Nasze lekcje odbywają się X dni w tygodniu, w godzinach X. A jaki jest najlepszy termin dla Ciebie? Na pewno zgramy nasze grafiki!

Bezpłatny test - Multilingua

BEZPŁATNY TEST 

Przed rozpoczęciem nauki sprawdzimy Twoją wiedzę za pomocą dwóch testów: pisemnego i ustnego. Na tej podstawie ustalimy Twój indywidualny program.

Certyfikaty - Multilingua

CERTYFIKATY

Jeśli Twoim celem jest zdanie egzaminu, Multi Lingua to najlepszy wybór. Nasi lektorzy wiedzą, jak przygotować Cię m.in. do: TOEIC, IELTS, FCE, CAE, CPE.

Poznaj opinie naszych klientów

Przekonali się już o tym nasi dotychczasowi klienci

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ NA KURS JĘZYKA ROSYJSKIEGO

  NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

  Aby dołączyć do zajęć rosyjskiego w Multi Lingua, użyj formularza kontaktowego, który znajdziesz powyżej. Następnie skontaktuje się z Tobą indywidualny doradca. Możesz także zadzwonić bezpośrednio pod nr +48 513 528 884 lub +48 504 056 845

  Tak. Prowadzimy kursy rosyjskiego przez Internet, a także stacjonarne.

  Kursy indywidualne możemy zaproponować w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu oraz wielu innych miastach Polski.

  Tak. Prowadzimy kursy rosyjskiego dla firm i instytucji, a także indywidualnie.

  Tak. W Multi Lingua Ty określasz swoje potrzeby: rozmowy po rosyjsku online czy zajęcia stacjonarne w grupie, wymowa czy gramatyka itd. Możesz zdecydować o wszystkim. My dostosujemy się do Ciebie.

  Nasze kursy są wyceniane indywidualnie. Na koszt składają się różne elementy składowe, które dopasowujemy do każdego klienta.  Aby poznać cenę, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

  Masz inne pytania?

  Chętnie porozmawiamy