Kurs języka włoskiego Warszawa

Kurs języka włoskiego

Ucz się od najlepszych!

Kurs języka włoskiego - Multilungua

ZACZNIJ NAUKĘ JĘZYKA WŁOSKIEGO Z NAMI. WARTO.

70 milionów ludzi na świecie mówi po włosku. Chcesz do nich dołączyć? Sprawdź, dlaczego kurs w Multi Lingua to najlepszy wybór.

Kurs języka włoskiego - Kurs szyty na miarę - Multilingua

KURS SZYTY NA MIARĘ

Jak chcesz uczyć się włoskiego? Co powiesz na rozmowy po włosku online? A może stacjonarny kurs grupowy? Podziel się z nami tym, co lubisz, co Cię motywuje, jakie masz cele i możliwości. Na tej podstawie “uszyjemy” Twój indywidualny program nauczania.

Kurs języka włoskiego - Nauka bez nudy - Multilingua

NAUKA BEZ NUDY

Nudne lekcje, żmudne zakuwanie przed egzaminami, mozolne dochodzenie do jakichkolwiek efektów… To nie u nas! W Multi Lingua na każdą lekcję czekasz z niecierpliwością! Jest ciekawie i wciągająco. A język włoski sam wchodzi do głowy!

Kurs języka włoskiego dwóch lektorów - Multi lingua

DWÓCH LEKTORÓW

Ucz się włoskiego z dwoma lektorami. Konwersacje z native speakerem i wyjaśnianie wątpliwości z polskim nauczycielem. Nasze doświadczenie pokazuje, że to optymalna metoda nauki języków, dzięki której Twoje efekty pojawią się jeszcze szybciej.

KAŻDY MOŻE MÓWIĆ PO WŁOSKU

Twój obecny poziom nie ma znaczenia. Nasze kursy szybko wprowadzą Cię w tajniki języka włoskiego. Prowadzimy kursy dla początkujących i zaawansowanych, we wszystkich grupach wiekowych.

Włoski dla dorosłych

Jedyne, co znasz po włosku to “pizza” i ewentualnie “ciao”? To dobry czas, żeby zacząć poszerzać słownictwo. Zapraszamy na włoski dla początkujących – także dla dorosłych. Mnóstwo kolejnych słów w mgnieniu oka dołączy do Twojego “repertuaru”. 

4Jeśli natomiast włoski nie jest już dla Ciebie językiem obcym, wybierz kurs dla zaawansowanych, który odświeży i usystematyzuje Twoje umiejętności.

Kurs języka włoskiego dla dorosłych - Multilungua
Kurs języka włoskiego dla młodzieży- Multilungua

Włoski dla młodzieży

Język włoski w szkole? Nie zdarza się często, prawda? A jeśli już jest, to prawdopodobnie wymaga doszlifowania we własnym zakresie. Znamy to!

Jeśli chcesz poznać niestandardowy język, uczyć się w nietuzinkowy sposób i spotkać zakręconych ludzi z pasją, zgłoś się do nas! Zapraszamy na włoski online i stacjonarnie także młodzież. To co, kolejne wakacje w Bella Italia?! 🙂

 

Włoski dla dzieci

Dzieci chłoną jak gąbki. To najlepszy czas, by rozpocząć naukę różnych umiejętności, także językowych. Postaw na język włoski.

W Multi Lingua kursy dla dzieci prowadzimy przez zabawę. Jako “skutek uboczny” powstanie umiejętność, którą wkrótce Twoje dziecko bardzo doceni. A Ty usłyszysz: “Grazie!”.

 

Kurs języka włoskiego dla dzieci - Multilungua

NAUKA JĘZYKA WŁOSKIEGO
JESZCZE NIGDY NIE BYŁA TAK PROSTA!

Elastyczna formuła - Kurs języka włoskiego - Multilingua

ELASTYCZNA FORMUŁA

Kurs włoskiego online? A może zajęcia stacjonarne? Indywidualnie czy w grupie? O której godzinie? Przemyśl to i daj znać! Dopasujemy się do Ciebie.

Szybkie efekty - Kurs języka włoskiego - Multilingua

SZYBKIE EFEKTY

 Nie lubisz czekać? My też nie! Dlatego przez 13 lat nauczyliśmy się, jak uczyć, by pierwsze efekty były natychmiastowe.

Nagrania z zajęć - kurs języka włoskiego - Multilingua

NAGRANIA Z ZAJĘĆ

Zajęcia online mają mnóstwo plusów. Jednym z nich jest możliwość nagrania lekcji i odtworzenia jej później tyle razy, ile tego potrzebujesz.

DOGODNE TERMINY

Lekcje w Multi Lingua odbywają się X dni w tygodniu, w godzinach X. A który termin najlepiej pasuje do Twojego grafiku?

Bezpłatny test - Kurs języka włoskiego - Multilingua

BEZPŁATNY TEST 

Dwa testy, ustny i pisemny, przed którymi nie musisz się stresować. Każdy wynik jest dobry – dzięki niemu będziemy mogli zakwalifikować Cię do odpowiedniej grupy.

CERTYFIKATY

Przygotowujesz się do ważnego egzaminu? Nasi lektorzy wesprą Cię w tym procesie. Bez trudu zdasz takie egzaminy, jak TOEIC, IELTS, FCE, CAE, CPE, TOEFL i wiele innych.

Poznaj opinie naszych klientów

Przekonali się już o tym nasi dotychczasowi klienci

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ NA KURS JĘZYKA WŁOSKIEGO

  NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

  W celu dołączenia do lekcji włoskiego w Multi Lingua, prosimy o uzupełnienie formularza kontaktowego powyżej. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby porozmawiać o szczegółach. Możesz również zadzwonić pod nr +48 513 528 884 lub +48 504 056 845

  Tak. Multi Lingua ma w ofercie zarówno lekcje włoskiego online, jak i stacjonarne.

  Lekcje indywidualne odbywają się w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu oraz wielu innych miastach Polski.

  Tak. Multi Lingua oferuje zarówno indywidualne, jak i grupowe lekcje włoskiego.

  Tak. Multi Lingua oferuje zarówno lekcje włoskiego dla firm, jak i dla klientów indywidualnych.

  Tak. To od Ciebie zależy, jak będą wyglądały Twoje lekcje. Zdecydujesz zarówno o szczegółach organizacyjnych, jak i merytorycznych dotyczących kursu. My dopasujemy się do Ciebie.

  Lekcje w Multi Lingua wyceniamy indywidualnie. Koszt zależy od ustalonych szczegółów organizacyjnych i merytorycznych.  Prosimy o kontakt w celu uzyskania wyceny.

  Masz inne pytania?

  Chętnie porozmawiamy