Kurs języka francuskiego Warszawa

Kurs języka francuskiego

Ucz się od najlepszych!

Kurs języka francuskiego - Multilingua

ZACZNIJ NAUKĘ JĘZYKA FRANCUSKIEGO Z NAMI. WARTO.

Mówią, że francuski to język miłości. Rzeczywiście, brzmi romantycznie. A dla nas także praktycznie. Przekonaj się na własnej skórze i rozpocznij kurs w Multi Lingua.

Kurs szyty na miarę - Multilingua

KURS SZYTY NA MIARĘ

U nas nie znajdziesz jednego, standardowego kursu francuskiego. Każdy z naszych kursantów jest inny, ma inne cele, potrzeby i zainteresowania. Dlatego dla każdego “szyjemy” indywidualny program nauczania.

Nauka bez nudy - Multilingua

NAUKA BEZ NUDY

Nauka języka francuskiego to dla Ciebie wyzwanie? Bez obaw! Nasze kursy to wciągająca przygoda. Wszystko dzięki nowoczesnym metodom i pozytywnej energii lektorów. Daj się ponieść,  a efekty przyjdą same!

Dwóch lektorów - Multilingua

DWÓCH LEKTORÓW

Dzięki dwóm nauczycielom masz dwa razy większą szansę na szybkie efekty w wielu obszarach: słownictwo, gramatyka, wymowa. Native speaker i polski lektor zwrócą uwagę na różne aspekty Twojego rozwoju.

 

KAŻDY MOŻE MÓWIĆ PO FRANCUSKU

Francuzi są dumni ze swojego języka. Niezależnie od obecnego poziomu, już niedługo będziesz rozmawiać z nimi swobodnie i bez oporów. Prowadzimy kursy dla początkujących i zaawansowanych, we wszystkich grupach wiekowych.

Francuski dla dorosłych

Z zazdrością zerkasz na młodzież, która w lot chwyta języki obce i przyswaja jak swoje? Mamy dobrą wiadomość! 

W Multi Lingua znajdziesz kurs: francuski dla początkujących – także dla dorosłych. Dzięki niemu szybko osiągniesz wyższy poziom i swobodnie porozmawiasz po francusku. 

A jeśli francuski nie jest dla Ciebie nowością i potrzebujesz odświeżyć umiejętności lub uporządkować wiedzę – wybierz kurs dla zaawansowanych.

 

Kurs języka francuskiego dla dorosłych - Multilingua
Kurs języka francuskiego dla młodzieży - Multilingua

Francuski dla młodzieży

Młodzi ludzie żonglują dziś językami obcymi, które są jedną z podstawowych umiejętności. Dają przepustkę w wielu sytuacjach. Nie wystarczy już jednak mówić po angielsku – to potrafią wszyscy. 

Wybierz francuski online lub stacjonarnie i poszerz zakres swoich lingwistycznych możliwości, a wiele drzwi stanie przed Tobą otworem.

 

Francuski dla dzieci

“Czym skorupka za młodu nasiąknie…” Znasz to powiedzenie? Nie inaczej jest z językami obcymi. 

Pozwól dziecku chłonąć język francuski już teraz, a za kilka lat nie odróżnisz mowy rodowitych Francuzów od swojego dziecka. 

Wybierz dla niego kurs francuskiego online lub stacjonarnie. Oba prowadzimy w formie zabawy, którą dzieci uwielbiają!

 

Kurs języka francuskiego dla dzieci - Multilingua

NAUKA JĘZYKA FRANCUSKIEGO
JESZCZE NIGDY NIE BYŁA TAK PROSTA!

Elastyczna formuła - Multilingua

ELASTYCZNA FORMUŁA

 Rozmowy po francusku online czy konwersacje na żywo? W grupie czy tylko z lektorem? Rano czy po południu? W każdej opcji jesteśmy dla Ciebie

Szybkie efekty - Multilingua

SZYBKIE EFEKTY

Dołącz do setek zadowolonych klientów, którzy niedawno zaczynali – tak jak Ty. A już teraz cieszą się swobodną komunikacją w języku francuskim.

Nagrania z zajęć - Multilingua

NAGRANIA Z ZAJĘĆ

Zajęcia francuskiego online dają duże możliwości. Możemy nagrać Twoją lekcję, a Ty wrócisz do niej, kiedy poczujesz, że potrzebujesz powtórki.

Dogodne terminy - Multilingua

DOGODNE TERMINY

Pracujemy od … do … w godzinach…. Wybierz termin, który pasuje do Twojego trybu życia.

Bezpłatny test - Multilingua

BEZPŁATNY TEST 

Nie działamy w ciemno! Przed rozpoczęciem kursu przeprowadzamy test w formie pisemnej i ustnej. Na tej podstawie dobieramy indywidualny program.

Certyfikaty - Multilingua

CERTYFIKATY

Kursy francuskiego w Multi Lingua to praktyczna wiedza, która pomoże Ci zdać egzaminy (TOEIC, IELTS, FCE, CAE, CPE, TOEFL i inne).

Poznaj opinie naszych klientów

Przekonali się już o tym nasi dotychczasowi klienci

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ NA KURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO

  NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

  W celu zapisania się na kurs francuskiego w Multi Lingua, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów. Możesz także zadzwonić poczekaj zadzwoń pod nr +48 513 528 884 lub +48 504 056 845

  Tak. W Multi Lingua możesz skorzystać zarówno z kursów francuskiego online, jak i tradycyjnych kursów stacjonarnych.

  Zajęcia indywidualne możemy zorganizować w wielu miastach, np.  Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu i innych. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dogodnej lokalizacji.

  Tak. W Multi Lingua możesz skorzystać zarówno z zajęć indywidualnych języka francuskiego, jak i lekcji grupowych.

  Tak. W Multi Lingua prowadzimy zarówno kursy biznesowego języka francuskiego dla firm, jak i dla klientów indywidualnych.

  Tak. Niezależnie od tego, co jest Twoim priorytetem, np. rozmowy po francusku online, konwersacje biznesowe, szlifowanie wymowy czy cokolwiek innego – to Twój wybór. My dopasowujemy się do Twoich celów i potrzeb.

  Wszystkie kursy w Multi Lingua są indywidualnie dostosowane do uczestników. Z tego względu ich koszty są zróżnicowane. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub wypełnienia formularza w celu uzyskania szczegółowych informacji.

  Masz inne pytania?

  Chętnie porozmawiamy