Kurs języka hiszpańskiego Warszawa

Kurs języka hiszpańskiego

Ucz się od najlepszych!

Kurs języka hiszpańskiego - Multilingua

ZACZNIJ NAUKĘ JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO Z NAMI. WARTO.

Hiszpański to drugi najpopularniejszy język w naszej części świata. Po prostu dobrze jest go znać. Sprawdź, dlaczego warto wybrać kurs właśnie w Multi Lingua.

Kurs szyty na miarę - Multilingua

KURS SZYTY NA MIARĘ

Nauka w Multi Lingua niejedno ma imię. Możesz wybrać kurs hiszpańskiego online lub zajęcia stacjonarne. 1 na 1 lub w grupie. Gramatyka czy konwersacje? Po prostu powiedz, czego potrzebujesz a my “uszyjemy” Twój indywidualny program nauczania.

 

Nauka bez nudy - Multilingua

NAUKA BEZ NUDY

Obawiasz się, że nuda pokona Twój zapał do nauki? Nie z nami! Multi Lingua to nowoczesne zajęcia, angażujące kursantów w 100 procentach! Idziemy o zakład, że nie będziesz mógł doczekać się kolejnej lekcji. A dzięki temu efekty przyjdą  same.

 

Dwóch lektorów - Multilingua

DWÓCH LEKTORÓW

W Multi Lingua nauka idzie dwutorowo: z native speakerem i polskim lektorem. 

13 lat naszego doświadczenia pokazało, że taka metoda gwarantuje lepsze efekty. A Ty możesz cieszyć się nowymi umiejętnościami dużo szybciej!

 

KAŻDY MOŻE MÓWIĆ PO HISZPAŃSKU

Dzieci, dorośli, młodzież… Język hiszpański jest dla każdego! Prowadzimy kursy dla początkujących i zaawansowanych, we wszystkich grupach wiekowych.

Hiszpański dla dorosłych

Twoja przygoda z hiszpańskim dopiero się zaczyna? To dobrze, bo wszystko jeszcze przed Tobą! W Multi Lingua prowadzimy hiszpański dla początkujących – także dla dorosłych. Efektywne zajęcia to gwarancja Twojego sukcesu. 

Znasz już hiszpański, ale potrzebujesz powtórki lub usystematyzownia umiejętności? Nasze kursy dla zaawansowanych są dla Ciebie!

 

Kurs języka hiszpańskiego - Multilingua
Kurs języka hiszpańskiego - Multilingua

Hiszpański dla młodzieży

Hiszpańskim mówi obecnie “pół świata”. Dołącz do nich, a wiele drzwi stanie przed Tobą otworem. Szalone wyjazdy wakacyjne, wymiany szkolne czy studenckie, a w przyszłości ciekawa praca! To wszystko dzięki znajomości języka hiszpańskiego. 

Wybierz dowolną formułę: hiszpański online lub stacjonarnie, w grupie lub indywidualnie – i zacznij czerpać korzyści ze swoich nowych umiejętności!

 

Hiszpański dla dzieci

“Czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał.” No właśnie! Dzieciństwo to najlepszy czas na zdobywanie nowych umiejętności. 

Nie zwlekaj – pozwól swojemu dziecku osłuchać się z hiszpańskim. W Multi Lingua uczymy przez zabawę, a dzieciaki to uwielbiają. Wkrótce zobaczysz efekty i usłyszysz “Gracias!”.

 

Kurs języka hiszpańskiego dla dzieci - Multilingua

NAUKA JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO
JESZCZE NIGDY NIE BYŁA TAK PROSTA!

Elastyczna formuła - Multilingua

ELASTYCZNA FORMUŁA

Rozmowy po hiszpańsku online? A może ćwiczenia gramatyczne przygotowujące do egzaminu? Grupowo czy indywidualnie? Wszystko zależy od Ciebie!

Szybkie efekty - Multilingua

SZYBKIE EFEKTY

Mamy 13 lat doświadczenia w nauce języków. Wiemy, jak robić to skutecznie, by pierwsze efekty były widoczne już po kilku lekcjach.

Nagrania z zajęć - Multilingua

NAGRANIA Z ZAJĘĆ

Zajęcia online to duża wygoda. Możemy nagrać Twoją lekcję, a Ty odtworzysz ją, kiedy będziesz potrzebował, tyle razy, ile chcesz.

Dogodne terminy - Multilingua

DOGODNE TERMINY

Nasze kursy odbywają się X dni w tygodniu, w godzinach X. A jaki termin jest najlepszy dla Ciebie?

Bezpłatny test - Multilingua

BEZPŁATNY TEST 

Dwa testy, ustny i pisemny, już na samym wstępie pozwolą nam jeszcze dokładniej dopasować program nauczania do Twoich potrzeb.

Certyfikaty - Multilingua

CERTYFIKATY

Jeśli Twoim celem jest zdanie egzaminu językowego, dobrze trafiłeś. Nasi lektorzy pomogą Ci przygotować się m.in. do  TOEIC, IELTS, FCE, CAE, CPE, TOEFL i wielu innych.

Poznaj opinie naszych klientów

Przekonali się już o tym nasi dotychczasowi klienci

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ NA KURS JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

  NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

  Pierwszym krokiem do zapisu na kurs hiszpańskiego jest uzupełnienie formularza kontaktowego. Następnie należy poczekać na kontakt naszego doradcy. Można także zadzwonić pod nr +48 513 528 884 lub +48 504 056 845 w celu omówienia szczegółów.

  Tak. Zapraszamy zarówno na zajęcia hiszpańskiego przez Internet, jak i tradycyjne – na żywo.

  Zajęcia hiszpańskiego w grupie odbywają się…

  Na zajęcia 1 na 1 nasi lektorzy mogą dotrzeć do Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Poznania oraz wielu innych miast w Polsce.

  Tak. Zapraszamy na zajęcia 1 na 1 (kursant plus lektor), a także na zajęcia hiszpańskiego w grupie.

  Tak. Zapraszamy na zajęcia hiszpańskiego biznesowego dla firm, a także dla klientów indywidualnych.

  Tak. Wszystko zależy od Ciebie. W Twoim indywidualnym programie nauczania uwzględnimy Twoje sugestie, cele, preferencje i możliwości.

  Zajęcia w Multi Lingua są wypadkową potrzeb, celów i możliwości kursantów. To decyduje o indywidualnej wyceniane zajęć. W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

  Masz inne pytania?

  Chętnie porozmawiamy