Kurs języka niemieckiego Warszawa

Kurs języka niemieckiego

Ucz się od najlepszych!

Kurs języka niemieckiego - Multilingua

ZACZNIJ NAUKĘ JĘZYKA NIEMIECKIEGO Z NAMI. WARTO.

Języki to okno na świat. Wybrałeś niemiecki? Świetnie się składa! Sprawdź, dlaczego warto uczyć się niemieckiego właśnie w Multi Lingua.

Kurs szyty na miarę - Multilingua

KURS SZYTY NA MIARĘ

Czego oczekujesz od lekcji niemieckiego? Zależy Ci na poszerzaniu słownictwa, chcesz doszlifować gramatykę, a może rozmowy po niemiecku online są tym, czego szukasz? 

Wszystko to i jeszcze więcej możemy uwzględnić w Twoim  indywidualnym programie nauczania.

Nauka bez nudy - Multilingua

NAUKA BEZ NUDY

Mimo że jesteśmy szkołą językową, daleko nam do tradycyjnych lekcji, jakie znasz ze szkoły. 

Kursy w Multi Lingua to nowoczesne, interaktywne metody okraszone pozytywną energią i przyjazną atmosferę. 

Ucz się niemieckiego z przyjemnością. I nie bądź zdziwiony, że efekty przyszły tak szybko!

Dwóch lektorów - Multilingua

DWÓCH LEKTORÓW

Niezależnie, czy wybierzesz niemiecki online, czy stacjonarnie, Twoją naukę poprowadzi dwóch nauczycieli: native speaker i polski lektor. 

Dzięki nauce w systemie dualnym
efekty pojawią się 2 razy szybciej.

KAŻDY MOŻE MÓWIĆ PO NIEMIECKU

Często słyszymy, że język niemiecki jest “trudny”. Nie dla naszych kursantów! Prowadzimy kursy dla początkujących i zaawansowanych, we wszystkich grupach wiekowych.

Niemiecki dla dorosłych

Nigdy wcześniej nie uczyłeś się niemieckiego? To dobry moment, żeby zacząć – niezależnie, ile masz lat. Wybierz kurs: niemiecki dla początkujących, a już wkrótce swobodnie porozmawiasz w tym języku.

Język niemiecki nie jest Ci obcy? Zapisz się na kurs dla zaawansowanych. Z nami odświeżysz i doszlifujesz swoje umiejętności.

 

Kurs języka niemieckego dla dorosłych - Multilingua
Kurs języka niemieckiego dla młodzieży - Multilingua

Niemiecki dla młodzieży

Lepszy start zawodowy, więcej możliwości rozwoju, swobodna komunikacja podczas podróży… Długo można by wymieniać korzyści ze znajomości języków dla młodzieży

Wybierz mniej oczywisty język niemiecki, by otworzyć przed sobą wiele drzwi.

 

Niemiecki dla dzieci

Rozpoczęcie nauki języka w wieku dziecięcym to gwarancja sukcesu. Dzieci uczą się naturalnie – przez zabawę i naśladownictwo. Pamiętasz jeszcze, jak Twoje dziecko uczyło się języka ojczystego? 

Pozwól mu tak samo przyswoić język niemiecki i  zapewnij przewagę już na starcie. Za kilka lat Twoje dziecko Ci powie Ci: “Danke!” 🙂

 

Kurs języka niemieckiego dla dzieci - Multilingua

NAUKA JĘZYKA NIEMIECKIEGO
JESZCZE NIGDY NIE BYŁA TAK PROSTA!

Elastyczna formuła - Multilingua

ELASTYCZNA FORMUŁA

Wolisz uczyć się 1 na 1 z lektorem czy w większej grupie? Preferujesz spotkania na żywo czy zajęcia online? Wieczorami czy skoro świt? Twoje potrzeby są ważne, a my dopasujemy się do nich.

Szybkie efekty - Multilingua

SZYBKIE EFEKTY

Od 13 lat uczymy języków obcych. Przez ten czas zdobyliśmy cenne doświadczenie, które przekładamy na osiągnięcia naszych kursantów. Bo Twój sukces to nasz sukces!

Nagrania z zajęć - Multilingua

NAGRANIA Z ZAJĘĆ

Jeśli wybierzesz kurs niemieckiego online, możemy udostępnić Ci nagrania z lekcji. Wrócisz do nich w dowolnym momencie, by pogłębić i utrwalić zdobytą wiedzę.

Dogodne terminy - Multilingua

DOGODNE TERMINY

Nasi lektorzy prowadzą lekcje niemieckiego od godziny X do X, X dni w tygodniu. A jaki termin będzie najdogodniejszy dla Ciebie?

Bezpłatny test - Multilingua

BEZPŁATNY TEST 

Przed rozpoczęciem nauki czeka na Ciebie test w formie ustnej i pisemnej. Ale uwaga! Nie możesz go oblać! Posłuży wyłącznie do przygotowania Twojego indywidualnego planu nauki.

Certyfikaty - Multilingua

CERTYFIKATY

Potrzebujesz certyfikatu potwierdzającego Twoją wiedzę? Z nami przygotujesz się do egzaminów takich jak TOEIC, IELTS, FCE, CAE, CPE, TOEFL i innych.

Poznaj opinie naszych klientów

Przekonali się już o tym nasi dotychczasowi klienci

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ NA KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

  NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

  Aby dołączyć do kursu niemieckiego w Multi Lingua, skorzystaj z formularza kontaktowego. Następnie skontaktuje się z Tobą jeden z naszych pracowników. Możesz także zadzwonić pod nr +48 513 528 884 lub +48 504 056 845

  Tak. Organizujemy kursy niemieckiego online, a także stacjonarne kursy niemieckiego.

  Indywidualne kursy niemieckiego możemy zorganizować w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu oraz wielu innych miastach na terenie Polski.

  Tak. Organizujemy zarówno indywidualne kursy języka niemieckiego, jak i zajęcia grupowe.

  Tak. Organizujemy biznesowe kursy niemieckiego (wykupowane często przez firmy), a także zajęcia dla klientów indywidualnych.

  Tak. Niezależnie, czy zależy Ci na szlifowaniu umiejętności konwersacji, nauce gramatyki, czy poszerzeniu słownictwa niemieckiego – to Twój wybór. My dopasowujemy zakres merytoryczny, tematyczny i formułę do Twoich potrzeb.

  Ceny kursów w Multi Lingua są zróżnicowane. Zależą od  indywidualnych ustaleń i potrzeb uczestników. Zapraszamy do kontaktu po szczegółowe informacje na temat kosztu nauki języka niemieckiego.

  Masz inne pytania?

  Chętnie porozmawiamy